KUAILIAN – 8%-12% mies. 1000 dni MASTERNODY – AUTO WYPŁATY na PORTFEL ETH, DUŻA TRANSPARENTNOŚĆ

 

baner.jpg.6eb309d290a1b5157c36947b8bf1edff.jpg

Chciałbym wam pokazać ciekawą platformę, która mnie zachęciła i działa już 1.5 roku – zazwyczaj to dla mnie już za dużo, ale tym razem próbuję.

Firma zarabia na masternodach, możemy dołączyć do wspólnego poola, gdzie są do wyboru różne strategie.

Firma dosyć dużo pokazuje, portfele są do wglądu + dużo webinarów technicznych i podsumowań finansowych. 

Zobacz prezentację po polsku – WEBINAR:

Firma ma 2 licencje finansowe w Estonii – na portfel i na giełdę plus stara się o inne, już chyba jest też w Singapurze.

 

Nazwa firmy:

KUAILIAN APP OU

Rejestracja w Estonii (firma spełnia najnowsze wymagania, które zostały niedawno wniesione)
Numer rejestracyjny: 14909553
Adres: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roseni tn 13, 10111 (Estonia).
ZałożycieleDavid Ruiz, Javier Hermosilla i Miguel Tello.
Obsługiwane kraje: praktycznie wszystkie, w tym najważniejsze kraje hiszpańskojęzyczne (Hiszpania, Argentyna, Meksyk, Brazylia, Chile, Kolumbia, Wenezuela, Kuba, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Honduras, Boliwia, Nikaragua, Panama, Peru, Portoryko , Paragwaj, Dominikana, Urugwaj i Kostaryka).

Zakupy i wypłaty: kryptowaluta Ethereum (ETH), są możliwe wpłaty w walucie FIAT – Euro
Depozyty: przelew bankowy i karta kredytowa / debetowa.
Członek Enterprise Ethereum Alliance
Muszę przyznać, że była to jedna z najważniejszych kwestii przy podejmowaniu decyzji o inwestycji w tę firmę. Kuailian jest częścią EEA (Enterprise Ethereum Alliance), organizacji, której celem jest usprawnienie technologii blockchain Ethereum.
Organizacja ta składa się z kilkudziesięciu zweryfikowanych i kontrolowanych firm, które muszą przejść wyczerpujące badanie, aby uzyskać do niej dostęp. Jeśli przejdziesz do pelnej listy, zobaczysz nazwy ważnych firm, takich jak ING, Microsoft, JP Morgan, BBVA, Santander lub AMD.
Czy to daje nam jakieś gwarancje – nie, ale jednak robi wrażenie.
Gwarancji nigdy nie ma i należy o tym pamiętać podczas inwestowania w internecie.
VoOC5f.jpg
so0SfO.jpg

Naliczenia i kontrakty/strategie – jak zarabiamy ?

XqGviJ.jpg
W przyszłości ma być wprowadzony jeszcze trzeci typ strategii:
OjliLT.jpg
Aby nabyć 1 kontrakt mid-risk, trzeba mieć 1 low risk.
Nasz depozyt wraca do nas po 36 miesiącach (70% wartości w ETH)
Opłata aktywacyjna:
5z1h8r.jpg

Program partnerski:

Prowizja bezpośrednia – 10 leveli dostępnych bez wymagań – tylko aktywacja i kontrakt
DSVJ5W.jpg
Bonus rezydualny – dostępny po spełnieniu wymagań (rangi):
H0USkR.jpg
Aby kwalifikować się do bonusu rezydualnego, należy spełnić warunki:
m9ga3M.jpg
YFmbne.jpg
Porfele firmy – wszystko dostępne do wglądu – duża transparentność:
UqOpdL.jpg
vbXpRq.jpg
REJESTRACJA:

Moja opinia

Po setkach ponziaków zacząłem być wybredniejszy w doborze platform inwestycyjnych. Większość firm to i tak HYIP, ale są firmy long term i mogą dać zarobić.

Nigdy nie wiemy do końca czy włodarze danej firemki nie czmychną z naszym hajsem, ale co możemy to szukać najlepszych i najbardziej transparentnych.

Ważne jest, aby społeczność wierzyła w projekt i żeby były ku temu podstawy, a nie zwyczajowe mambo-dżambo trading crypto/forex, jak nie ma dowodów.

Firma pokazuje dużo, jest dużo raportów finansowych i mamy wgląd do wszystkich portfeli firmy, co daje rzeczywiście duży podgląd dla wnikliwych.

Fajnie jakby siedzący na forum wypowiedzieli się na ten temat, bo firma działa już wg. ich relacji 1.5 roku i przez ten czas zdobyła zaufanie inwestorów.

Nie będę się rozpisywał, mi się podoba projekt i to co rzekomo robią i będę tutaj dorzucał i obserwował rozwój firmy, robię wyjątek, bo nie wchodzę zazwyczaj w stare platformy.

Proponuję obejrzeć webinar (na górze tej strony jest film), gdzie po prezentacji jest pokazany dashboard, to wiele wyjaśni, pozostawiam resztę ocenie własnej.

MOJE WYPŁATY:

TlEBCk.jpg
Wypłaty trafiają automatycznie na dowolny portfel ETH, ja korzystam z Metamask, ale portfel może być dowolny i tam będą automatycznie spływały dywidendy i prowizje.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

 Dlaczego umowy nie są aktywowane natychmiast?
Okres od 13 do 15 dni, który mija od zakupu do momentu jego aktywacji i przejścia do pracy, wynika z prostego problemu zarządzania.
Z jednej strony zarobki niektórych węzłów głównych mogą potrwać do 7 dni , więc od zakupu umowy do jej wdrożenia zajmuje trochę czasu.
Z drugiej strony wielu niedoświadczonych użytkowników w świecie kryptowalut popełnia błędy przy zakupie, dlatego też niezbędne jest wdrożenie ostrożnościowego czasu zarządzania w celu rozwiązania takich problemów przez personel techniczny.
 Dlaczego umowy trwają trzy lata?
Biorąc pod uwagę ogromną zmienność kryptowalut, firma wybrała trwały produkt, który wie, jak wytrzymać wzloty i upadki rynku.
Czas pokazał, że inwestycje długoterminowe są znacznie bardziej opłacalne i bezpieczniejsze niż inwestycje dokonywane po prostu przez spekulacje.
 Czy warto inwestować w Kuailian?
Cóż, będzie to zależeć w dużej mierze od twoich celów i zaufania do świata kryptowalut. Jeśli tak jak ja uważasz, że to dopiero się zaczęło i że waluty cyfrowe i technologia blockchain to przyszłość finansów, ten projekt jest z pewnością bardziej niż interesujący.
Podobnie, musisz mieć cel długoterminowej rentowności , ponieważ, jak można to zaobserwować, tutaj nie uzyskuje się wygórowanych i niezrównoważonych korzyści, dzięki którym można się wzbogacić z dnia na dzień. Jeśli szukasz szybkich pieniędzy, tutaj ich nie znajdziesz.
Czy firma jest w 100% bezpieczna?
Żadna firma nie jest bezpieczna i w tym wypadku też nie mamy gwarancji zarobków, ale firma ma moim zdaniem potencjał podziałać długo.
Jeśli chodzi o możliwość, że właściciele uciekną z pieniędzmi użytkowników (coś bardzo powszechnego w tysiącach firm internetowych), tu mamy bardzo dużą transparentność, ale oczywiście takie ryzyko zawsze istnieje w każdym tego typu biznesie, ale tu uważam, że jest mniejsze.
Płatności nie są przechowywane w żadnym banku centralnym, ale są odbierane codziennie we własnym portfelu. Pamiętaj również, że wszystkie transakcje są publiczne i mogą być przeglądane i kontrolowane przez każdego w dowolnym momencie.

Jak zarabiać pasywnie na MasterNodach 6-12% miesięcznie?

🤔 👇 👇 👇 WEJŚCIE – 50.95$ Licencja, 1 KUAI/NODE – 100$ 💰
💪 Firma na rynku od 2018 roku, historia i portfele firmy do wglądu (wszystkie transakcje)
💪 Firma zajmuje się MasterNodami i ma Pool dla inwestorów, dzięki czemu możemy zarabiać
💪 Legalność i transparentność oraz przejrzystość każdej naszej inwestycji jest dewizą firmy
💪 Każdy inwestor podpisuje umowę z firma na ulokowanie kapitału, który generuje nam realne zyski w okolicach od 6-12% miesięcznie zależnie od wybranej strategii (Low Risk, Medium Risk, High Risk – wkrótce) ❗
💪 Naliczenia wypłacane bezpośrednio na nasz prywatny portfel ETH ( firma nie przetrzymuje naszych środków )
💪 Mamy możliwość polecania oraz czerpania korzyści z budowy zespołu. Zarabiamy z inwestycji i zarobków zespołu, czyli mamy tutaj aż 2 dodatkowe sposoby zarabiania
💪 Firma posiada wszystkie niezbędne licencje i pozwolenia do prowadzenia takiej działalności ! Rejestracja jako portfel i giełda w Estonii – 2 licencje.
Niedługo będą karty płatnicze i giełda. Można wpłacać w walutach FIAT, mamy własne konto EURO w Kuailian Bank
💥💰 🚀 Firma wkrótce wprowadzi nowe produkty inwestycyjne i oprogramowanie do arbitrażu i tradingu

💵💶💷💳 GDZIE KUPIĆ KRYPTOWALUTY? 💵💶💷💳

BITWALA: (15 Euro + karta BTC/ETH/EURO za free) https://app.bitwala.com/r/3a0l7QV4

GIEŁDA BITBAY: http://bit.ly/bitbay-gielda

KANTOR 4COINS (szybki zakup): http://bit.ly/kantor4coins

BINANCE (największa giełda na świecie): http://bit.ly/binance-pir

BITMEX (dźwignia, gra na spadki i wzrosty): http://bit.ly/bitmexpl

Views:
303
Article Categories:
MOJE INWESTYCJE

Dodaj komentarz